Polska, 1 złoty, 1925

Literatura, banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 1 złoty, 1925

Polska, 1 złoty, 1925

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2020 21:04:20
304377
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - monety obiegowe, 1 złoty, 1925, Londyn, popiersie kobiety z kłosami
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: subtelna patyna
Literatura: Parchimowicz 107b

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 23
Ilość odsłon: 253

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  280 zł
4)  250 zł
5)  240 zł
6)  230 zł
7)  220 zł
8)  185 zł
9)  175 zł
10)  160 zł
11)  150 zł
12)  125 zł
13)  115 zł
14)  95 zł