wydawnictwa zagraniczne, zestaw dwóch książek: 1- Jan Bajer, Jindřich Holna, Aleš Kohout: Papierowe..

Literatura, banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2020 20:01:40
92014
Opis: wydawnictwa zagraniczne, zestaw dwóch książek: 1- Jan Bajer, Jindřich Holna, Aleš Kohout: Papierowe pieniądze CSSR, Czech i Słowacji, 1919 - 2010. 308 str. VI wydanie (Praga 2010); 2- Jiří Daněk, Jindřich Holna: Czechosłowackie zastępcze i obozowe pieniądze papierowe 1914 - 1945. 392 str. II uzupełnione i poprawione wydanie (Praga 2006)
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: kolorowe zdjęcia i wycena w tekście, twarda oprawa, lekko zatępione dolne krawędzie okładek

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 123

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  95 zł