wydawnictwa polskie, Podczaski Andrzej - Katalog papierowych pieniędzy zastępczych z ziem polsk..

Literatura, banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2020 20:01:20
92015
Opis: wydawnictwa polskie, Podczaski Andrzej - Katalog papierowych pieniędzy zastępczych z ziem polskich 1914-1924, Tom II, Dawny zabór rosyjski; Lublin-Warszawa 2005, ISBN 8389616750
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: około 347 stron formatu A4, twarda oprawa, mnóstwo ilustracji w tekście, najobszerniejszy katalog polskich pieniędzy zastępczych

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 94

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  135 zł
4)  115 zł
5)  105 zł