wydawnictwa polskie, Koziczyński Jerzy - Banknoty polskie - Polish Paper Money, Kolekcja Lucow,..

Literatura, banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2020 20:01:00
92016
Opis: wydawnictwa polskie, Koziczyński Jerzy - Banknoty polskie - Polish Paper Money, Kolekcja Lucow, tom V 1944-1955, Warszawa 2010, ISBN 9788392333272
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 320 strony, twarda oprawa, ilustracje i określenie rzadkości w tekście, duży format, świetne ilustracje, twarda oprawa z obwolutą

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość przebić: 10
Ilość odsłon: 90

1)  450 zł
2)  450 zł
3)  430 zł
4)  390 zł