Literatura, banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 1 700 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2020 20:00:40
304122
Opis: wydawnictwa polskie, Koziczyński Jerzy – Banknoty polskie / Polish Paper Money, Kolekcja Lucow, tom I (1794-1866), Warszawa 2000
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 282 strony + dołączona wkładka, twarda oprawa ze złoceniami i obwolutą, format A4+, ilustracje i określenie rzadkości w tekście, świetne ilustracje, bardzo rzadka i poszukiwana praca będąca opracowaniem 1. części największego zbioru banknotów polskich, pięknie zachowane

Cena końcowa: 1 700 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 612

1)  1 700 zł
2)  1 650 zł
3)  1 500 zł
4)  920 zł
5)  720 zł
6)  680 zł