Szkocja, 2 pensy (turner)

Szkocja, 2 pensy (turner)

Szkocja, 2 pensy (turner)

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 04-06-2020 22:19:40
303028
Opis: Szkocja - Karol I 1625 - 1649, 2 pensy (turner)
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miedź, ciemna patyna
Literatura: S. 5599

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 182

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  70 zł
4)  70 zł