Rosja, 20 kopiejek, 1881 СПБ НФ

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 04-06-2020 22:16:00
303295
Opis: Rosja - Aleksander II 1855-1881, 20 kopiejek, 1881 СПБ НФ, Petersburg
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, bardzo ładne
Literatura: Bitkin 234, Adrianov 1881

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 139

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  75 zł
4)  70 zł
5)  40 zł
6)  38 zł