Niemcy, 1/3 talara dla Łużyc, 1666

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 04-06-2020 21:58:20
303123
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Jan Jerzy II 1656-1680, 1/3 talara dla Łużyc, 1666, Budziszyn
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 9.65 g, ciemna patyna
Literatura: Clauss/Kahnt 448, Kohl 263, Merseb. 2733

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 165

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  350 zł
4)  330 zł
5)  320 zł
6)  270 zł
7)  250 zł