Prusy, odważnik monetarny do monety o nominale 2 friedrichs d’or, 1821

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 04-06-2020 21:56:40
303025
Opis: Prusy, odważnik monetarny do monety o nominale 2 friedrichs d’or, 1821, Aw: Orzeł pruski, poniżej 2 punce, Rw: W pięciu wierszach: NORMAL / GEWICHT / VON / 2 FR. D'OR / 1821
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, 25.4 mm, 13.35 g, niewielkie rysy na stronie z napisem, ale bardzo ładnie zachowany

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 529

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  160 zł
4)  145 zł
5)  140 zł
6)  120 zł
7)  100 zł
8)  95 zł