Niemcy, grosz, 1601

Niemcy, grosz, 1601

Niemcy, grosz, 1601

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 04-06-2020 21:49:40
303016
Opis: Niemcy - Hildesheim- miasto, grosz, 1601, odmiana ze znakiem mincmistrza, tarcza herbowa, nad którą hełm
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: moneta podgięta, miejscowa ciemna patyna, rzadki wariant
Literatura: Saurma 4051

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 120

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  36 zł
4)  26 zł
5)  24 zł