Niemcy, 6 groszy kiperowych, bez daty

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 04-06-2020 21:41:00
303130
Opis: Niemcy - Brandenburgia-Prusy - Jerzy Wilhelm 1619-1640, 6 groszy kiperowych, bez daty, Kolonia
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: rzadkie, patyna
Literatura: Bahfeldt 669, Neumann 10.50

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 70

1)  48 zł