Niderlandy hiszpańskie, patagon, 1679

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 04-06-2020 21:38:40
303108
Opis: Niderlandy hiszpańskie - Karol II 1665-1700 - Brabancja, patagon, 1679, Bruksela
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.23 g, patyna
Literatura: Dav. 4491, Delmonte 343

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 198

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  560 zł
4)  460 zł
5)  290 zł
6)  280 zł
7)  270 zł
8)  260 zł
9)  260 zł
10)  210 zł
11)  200 zł
12)  195 zł
13)  185 zł
14)  180 zł