Indie, rupia - późniejsza kopia wykonana dla celów religijnych

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 04-06-2020 21:36:20
303004
Opis: Indie - Wielcy Mongołowie - Akbar (Dżalal ad-Din Muhammad Akbar) 1556-1605, rupia - późniejsza kopia wykonana dla celów religijnych
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 22.4 x 22.0 mm, 11.9 mm, patyna
Literatura: Mitchiner NCW 4754-4755

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 138

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  55 zł
4)  48 zł