Polska, 1 złoty, 1925

Polska, 1 złoty, 1925

Polska, 1 złoty, 1925

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 04-06-2020 21:11:00
303283
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - monety obiegowe, 1 złoty, 1925, Londyn, popiersie kobiety z kłosami
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: moneta czyszczona, patyna
Literatura: Parchimowicz 107b

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 183

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  175 zł
4)  145 zł
5)  105 zł
6)  95 zł
7)  85 zł
8)  75 zł