Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 04-06-2020 21:02:20
303274
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - monety obiegowe, 10 złotych, 1933, Warszawa, Romuald Traugutt - 70. rocznica Powstania Styczniowego
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: lekko czyszczone, patyna
Literatura: Parchimowicz 122

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 257

1)  400 zł
2)  390 zł
3)  350 zł
4)  310 zł
5)  280 zł
6)  260 zł
7)  240 zł
8)  220 zł
9)  200 zł
10)  165 zł
11)  160 zł
12)  155 zł
13)  150 zł