Polska, grosz, 1791 EB

Polska, grosz, 1791 EB

Polska, grosz, 1791 EB

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 04-06-2020 20:58:40
302872
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, grosz, 1791 EB, Warszawa, odmiana z koroną tuż nad monogramem
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: zielona patyna, korozja na monecie
Literatura: Plage 133, Plage-miedź 180, Parchimowicz SAP 5.C1

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 230

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  50 zł
4)  20 zł
5)  18 zł