Polska, gulden (2/3 talara), 1747

Cena wylicytowana: 1 950 zł
Aukcja zakończyła się 04-06-2020 20:57:00
303095
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety pamiątkowe, gulden (2/3 talara), 1747, Drezno, Aw: Ośmiowierszowy poziomy napis, Rw: Ołtarz z płomieniami, poniżej dwie tarcze herbowe; moneta wybita z okazji ślubu księżniczki Marii Józefy z Ludwikiem "delfinem francuskim”
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 13.75 g, delikatna patyna, bardzo ładnie zachowany
Literatura: Kahnt 654, Merseb. 1476

Cena końcowa: 1 950 zł
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 258

1)  1 950 zł
2)  1 900 zł
3)  1 800 zł