Polska, dwudenar, 1613

Polska, dwudenar, 1613

Polska, dwudenar, 1613

Cena wylicytowana: 22 zł
Aukcja zakończyła się 04-06-2020 20:52:40
303264
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety litewskie, dwudenar, 1613, Wilno, szeroka korona na awersie, monogram nieprążkowany, wariant z ogonem Pogoni zawinięty do góry
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: wykruszony, ale rzadki
Literatura: Ivanauskas 1SV17-17, Kop. 3406 (R2), Kop. Z.III.W. 1104 (R2), Tyszkiewicz 2 mk

Cena końcowa: 22 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 101

1)  22 zł
2)  20 zł
3)  18 zł