Polska, denar, 1609

Polska, denar, 1609

Polska, denar, 1609

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 04-06-2020 20:51:20
302836
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Poznań, denar, 1609, Poznań, skrócona data 0-9
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kop. 7960 (R4), Kopicki (ZIIIW) 1650 (R4), Tyszkiewicz 2 mk

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 144

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  200 zł
4)  180 zł
5)  125 zł
6)  85 zł