Polska, denar, 1606

Polska, denar, 1606

Polska, denar, 1606

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 04-06-2020 20:50:20
302833
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Poznań, denar, 1606, Poznań, skrócona data 0-6
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kop. 7957 (R5), Kopicki (ZIIIW) 1647 (R5), Tyszkiewicz 4 mk

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 174

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  210 zł
4)  175 zł
5)  165 zł
6)  135 zł
7)  130 zł
8)  120 zł