Polska, naśladownictwo brakteata krzyżackiego typu “Krzyż grecki”, II poł. XIII w.

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 04-06-2020 20:33:00
198524
Opis: Polska - Władca nieokreślony z XII-XIII wieku, naśladownictwo brakteata krzyżackiego typu “Krzyż grecki”, II poł. XIII w., Krzyż grecki, perełki na wale
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 16.4 mm, 0.23 g
Literatura: BRP Prusy E1.3, W. 16c

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 239

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  240 zł
4)  230 zł
5)  220 zł
6)  105 zł
7)  100 zł
8)  95 zł
9)  90 zł