Niemcy, denar, XI w.

Niemcy, denar, XI w.

Niemcy, denar, XI w.

Cena wylicytowana: 500 zł
Aukcja zakończyła się 04-06-2020 20:27:40
303137
Opis: Niemcy - Szwabia - Esslingen - cesarz Henryk II 1002-1024, denar, XI w., Aw: Popiersie w wysokiej koronie w prawo, HEINRICVS, Rw: Dłoń opatrzności, SVITALIS
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 22.8 mm, 1.02 g, gięty
Literatura: Dbg 951, Kluge 84

Cena końcowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 125

1)  500 zł
2)  490 zł
3)  450 zł