wydawnictwa zagraniczne, Jasek Dariusz F. – Gold ducats of the Netherlands vol. I, Knight Press 2015

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 04-06-2020 20:02:00
92001
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Jasek Dariusz F. – Gold ducats of the Netherlands vol. I, Knight Press 2015
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 352 strony formatu A4, oprawa twarda, bogato ilustrowany katalog, dodatkowo wkładka z cennikiem i wariantami legend

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 330 zł
Cena szacunkowa: 540 zł
Ilość odsłon: 240

1)  400 zł
2)  390 zł
3)  380 zł
4)  370 zł
5)  350 zł