Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 04-06-2020 20:01:40
91999
Opis: wydawnictwa polskie, Jarosław Dutkowski - Złoto czasów dynastii Wazów (The Gold of the Wasa dynasty), tom II (Jan II Kazimierz, Kurlandia, Prusy, Brandenburgia, Inflanty oraz medale), Gdańsk 2016, ISBN 9788392745396
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 560 stron formatu B5, twarda oprawa

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 203

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  350 zł
4)  260 zł
5)  190 zł
6)  185 zł
7)  180 zł