Zakończenie: 30-04-2020 20:00 ÷ 22:34
Cesarstwo Rzymskie, denar, 235-236
300113
Aw: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym w prawo, IMP MAXI... | III+ |
180 zł szac. 100 zł 293 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Polska, 2 złote, 1816 IB
300083
| III |
310 zł szac. 150 zł 436 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Polska, 2 złote, 1934
300639
Józef Piłsudski | III |
38 zł szac. 25 zł 126 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Austria, talar, 1799
300442
Aw: Popiersie w prawo, u dołu sygnatura M, wokoło napis, ... | II+ |
840 zł szac. 750 zł 291 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Polska, 10 złotych, 1925
300446
900. rocznica koronacji Bolesława Chrobrego | I |
1 700 zł szac. 1 500 zł 296 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, lot 2 x brąz w kształcie delfina, VI-V w. pne
300197
na jednym z delfinów litery OY | III/III- |
100 zł szac. 60 zł 123 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, denar, 191-192
300105
Aw: Głowa cesarza w wieńcu laurowym w prawo, L AEL AVREL ... | IV |
65 zł szac. 50 zł 147 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, denar, 201
300101
Aw: Głowa cesarza w wieńcu laurowym w prawo, SEVERVS PIVS... | II- |
310 zł szac. 120 zł 243 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, denar, 202
300433
Aw: Popiersie cesarzowej w prawo, PLAVTILLAE AVGVSTAE; Rw... | I- |
460 zł szac. 400 zł 332 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, denar, 222-228
300112
Aw: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym w prawo, IMP C M ... | III+ |
460 zł szac. 100 zł 277 wyświetleń |
8 | zakończona |