Austria, talar, 1799

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Austria, talar, 1799

Austria, talar, 1799

Cena wylicytowana: 840 zł
Aukcja zakończyła się 30-04-2020 21:49:40
300442
Opis: Austria - Salzburg - arcybiskupstwo - Hieronim Józef Franciszek graf Colloredo 1772-1803, talar, 1799, Salzburg, Aw: Popiersie w prawo, u dołu sygnatura M, wokoło napis, Rw: Tarcza herbowa, pod nią data
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.87 g, na rewersie zapisany tuszem numer inwentarzowy 1967, bardzo ładne
Literatura: Dav. 1265, Probszt 2453, Zöttl 3239

Cena końcowa: 840 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 292

1)  840 zł
2)  820 zł
3)  660 zł
4)  600 zł
5)  490 zł
6)  480 zł
7)  470 zł
8)  460 zł
9)  450 zł