Aukcja online

pokaż wszystko
Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Rozpoczęcie: 20-04-2020 18:00
Zakończenie: 30-04-2020 20:00 ÷ 22:34
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Cesarstwo Rzymskie, denar, 235-236
Cesarstwo Rzymskie, denar, 235-236
300113
Aw: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym w prawo, IMP MAXI...
III+

180 zł

szac. 100 zł

293 wyświetleń

9 zakończona
Polska, 2 złote, 1816 IB
Polska, 2 złote, 1816 IB
300083
III

310 zł

szac. 150 zł

436 wyświetleń

9 zakończona
Polska, 2 złote, 1934
Polska, 2 złote, 1934
300639
Józef Piłsudski
III

38 zł

szac. 25 zł

126 wyświetleń

9 zakończona
Austria, talar, 1799
Austria, talar, 1799
300442
Aw: Popiersie w prawo, u dołu sygnatura M, wokoło napis, ...
II+

840 zł

szac. 750 zł

291 wyświetleń

9 zakończona
Polska, 10 złotych, 1925
Polska, 10 złotych, 1925
300446
900. rocznica koronacji Bolesława Chrobrego
I

1 700 zł

szac. 1 500 zł

296 wyświetleń

8 zakończona
Grecja i posthellenistyczne, lot 2 x brąz w kształcie delfina, VI-V w. pne
Grecja i posthellenistyczne, lot 2 x brąz w kształcie delfina, VI-V w. pne
300197
na jednym z delfinów litery OY
III/III-

100 zł

szac. 60 zł

122 wyświetleń

8 zakończona
Cesarstwo Rzymskie, denar, 191-192
Cesarstwo Rzymskie, denar, 191-192
300105
Aw: Głowa cesarza w wieńcu laurowym w prawo, L AEL AVREL ...
IV

65 zł

szac. 50 zł

147 wyświetleń

8 zakończona
Cesarstwo Rzymskie, denar, 201
Cesarstwo Rzymskie, denar, 201
300101
Aw: Głowa cesarza w wieńcu laurowym w prawo, SEVERVS PIVS...
II-

310 zł

szac. 120 zł

243 wyświetleń

8 zakończona
Cesarstwo Rzymskie, denar, 202
Cesarstwo Rzymskie, denar, 202
300433
Aw: Popiersie cesarzowej w prawo, PLAVTILLAE AVGVSTAE; Rw...
I-

460 zł

szac. 400 zł

332 wyświetleń

8 zakończona
Cesarstwo Rzymskie, denar, 222-228
Cesarstwo Rzymskie, denar, 222-228
300112
Aw: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym w prawo, IMP C M ...
III+

460 zł

szac. 100 zł

277 wyświetleń

8 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 8%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.