Zakończenie: 23-04-2020 20:00 ÷ 21:47
| Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
Grecja i posthellenistyczne, drachma, II w. pne
199483
Aw: Krowa stojąca w prawo, karmiąca cielę, u góry ΗΡΑ, Rw... | III/III- |
360 zł szac. 150 zł 241 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Pomorze Wschodnie, brakteat
198429
Wspięty gryf w prawo | III |
360 zł szac. 600 zł 156 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, 50 groszy, 1957
199587
PRÓBA NIKIEL, wklęsły napis PRÓBA | I- |
360 zł szac. 300 zł 155 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Niemcy, ort, 1684 HS
199734
na awersie A•C&P•EL•, rozetka po PRUSSIA na rewersie, war... | II |
370 zł szac. 150 zł 298 wyświetleń |
11 | zakończona | |
Polska, 2 złote, 1924
199614
popiersie kobiety z kłosami, odmiana z rogiem i pochodnią... | II |
390 zł szac. 200 zł 286 wyświetleń |
12 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę złotych godów, 1937
300062
Aw: Popiersie prezydenta Mościckiego w lewo, po bokach sy... | I- |
390 zł szac. 500 zł 152 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, 10.000 złotych, 1992
199604
Władysław III Warneńczyk /popiersie/, PRÓBA NIKIEL, wypuk... | I |
450 zł szac. 350 zł 160 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Niemcy, 2 marki, 1904 A
199825
moneta wybita z okazji ślubu księcia z Aleksandrą księżni... | I/I- |
480 zł szac. 500 zł 188 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, 10 złotych, 1966
199589
Tadeusz Kościuszko, PRÓBA NIKIEL | I |
490 zł szac. 400 zł 153 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Polska, medal nagrodowy, niedatowany (1926 r.)
300058
autorstwa Edwarda Wittiga nadawany za pracę i zasługi prz... | I- |
520 zł szac. 300 zł 333 wyświetleń |
7 | zakończona |