Polska, oficerska odznaka pamiątkowa 77 pułku piechoty (wtórnik)

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 23-04-2020 21:47:20
199521
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, oficerska odznaka pamiątkowa 77 pułku piechoty (wtórnik), Tarcza, na której skrzyżowane szable, Orzeł, Pogoń i Niedźwiedź, na śrdoku 12-XIII - 1918, odznaka trzyczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana ZAKŁAD JUBILERSKO / GRAWERSKI - T. FILIPSKI / WILNO ZAMKOWA 6
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, tombak, 36.9 x 42.3 mm, 20.3 mm, wykruszenie emalii
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 124-125, Sawicki s. 175-176

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 1878

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  200 zł
4)  195 zł
5)  185 zł
6)  165 zł
7)  135 zł
8)  75 zł
9)  55 zł