Rosja, kopiejka, 1710 БК
Rosja, kopiejka, 1710 БК
Cena wylicytowana: 55 zł
199807
| Opis: |
Rosja - Piotr I 1689-1725, kopiejka, 1710 БК, Nabereżnyj Dwór ( Moskwa ) |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
zielona patyna |
Bitkin 2066-2143, Brekke 201 |
Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 239
1) 55 zł
2) 50 zł
3) 36 zł
4) 34 zł
5) 32 zł
6) 30 zł
| min |