Niemcy, 1/4 stubera (ortgen), bez daty
Cena wylicytowana: 40 zł
199711
| Opis: |
Niemcy - Fryzja Wschodnia - Jerzy Albert 1708-1734, 1/4 stubera (ortgen), bez daty |
| Stan zachowania: |
II-/III+, Extremely Fine / Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
ładna patyna na monecie |
Schön 6 |
Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 155
1) 40 zł
2) 38 zł
| min |