Cesarstwo Rzymskie, denar - naśladownictwo
Zakończenie: 23-04-2020 20:29:00
199576
| Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Naśladownictwa monet rzymskich, denar - naśladownictwo, Aw: Głowa cesarza w wieńcu laurowym w prawo, pseudolegenda, Rw: Postać stojąca na wprost, z głową w lewo, trzymająca paterę? oraz róg obfitości?, pseudolegenda |
| Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 17.2 mm, 2.13 g, ciemna patyna |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 208