Persja, siglos, VI-V w. pne
Persja, siglos, VI-V w. pne
Cena wylicytowana: 155 zł
199491
| Opis: |
Persja, siglos, VI-V w. pne, Aw: Król w przyklęku w prawo, trzymający włócznię i łuk, Rw: Prostokąt incusum z nieregularnym rysunkiem |
| Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: |
srebro, 15.50 mm, 5.19 g |
Mitchiner ACW 104-108 |
Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 291
1) 155 zł
2) 150 zł
3) 110 zł
4) 70 zł
5) 65 zł
| min |