Polska, plakieta z okazji 125 lat Banku Handlowego w Warszawie, 1995

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 26-03-2020 22:30:20
198307
Opis: Polska - XX w., plakieta z okazji 125 lat Banku Handlowego w Warszawie, 1995, Warszawa, Fasada Banku handlowego w Warszawie, z lewej logo banku, u góry BANK HANDLOWY W WARSZAWIE S. A., na dole - 1870 – 1995, na stronie odwrotnej drzewo, z boków którego 125 - lat, z prawej logo banku
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 82.9 x 38.1 mm, 99.91 g, plakieta w oryginalnym etui
Literatura: Paszkowycz 139/95, MMP 361

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 263

1)  50 zł
2)  48 zł
3)  30 zł