Polska, medal Regina Poloniae, 1982

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 26-03-2020 22:29:40
198697
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal Regina Poloniae, 1982, Częstochowa, Aw: Półpostać z uniesionymi rękami, Jan / Paweł / II, Rw: Matka Boska Częstochowska, z boków 1382 - 1982, REGINA - POLONIAE, na obrzeżu nabita punca srebra, medal projektu Ewy Olszewskiej-Borys
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby '925', 45.2 mm, 45.66 g, medal lekko przetarty
Literatura: Nestorowicz 263, Grabowski 0317

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 980

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  85 zł
4)  65 zł