Włochy, medalik religijny z uszkiem, XVII/XVIII w.

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 26-03-2020 22:27:40
198111
Opis: Włochy, medalik religijny z uszkiem, XVII/XVIII w., Aw: Wizerunek św. Ignacego Loyoli z księgą, zwrócony w lewo, IG - NA•TI•LOI8I; Rw: Wizerunek zmarłego św. Franciszka Ksawerego, którego ciało podobno nie poddawało się rozkładowi przez wiele miesięcy, pomimo upału i wilgoci, 8•FKAN•XA•
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 22.2 x 34.2 mm, 5.80 g, patyna

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 142

1)  36 zł
2)  34 zł
3)  32 zł
4)  30 zł