Wielka Brytania, medal z okazji Wielkiej Wystawy Przemysłu Wszystkich Narodów, 1851

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 26-03-2020 22:26:40
198689
Opis: Wielka Brytania - Wiktoria 1837-1901, medal z okazji Wielkiej Wystawy Przemysłu Wszystkich Narodów, 1851, Birmingham, Aw: W wieńcu głowa księcia Alberta w lewo, HIS ROYAL HIGHNESS PRINCE ALBERT., w dolnej części sygnatura OTTLEY BIRM..M, Rw: Widok Pałacu Kryształowego, THE BUILDING FOR THE GREAT EXHIBITION IN LONDON 1851, na dole PROPOSED BY H.R.H. PRINCE ALBERT. / DESIGNED BY JOSEPH PAXTON ESQ. F.L.S. / ERECTED BY FOX,HENDERSON,& Co. / – DIMENSIONS – / LENGTH 1848 FEET, WIDTH 456 FEET, / HEIGHT OF PRINCIPAL ROOF 66 FEET, / HEIGHT OF TRANSEPT 108 FEET, / GLAZED SURFACE 900 000 FEET, / OCCUPIES 18 ACRES / OF GROUND
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: cynk, 73.7 mm, 148.65 g, miejscowy blask menniczy, niewielkie uderzenie przy krawędzi

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 202

1)  150 zł