Watykan, medal pamiątkowy, 1978

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 26-03-2020 22:26:20
198692
Opis: Watykan - Sede vacante IX.1978 (powtórne), medal pamiątkowy, 1978, Aw: Godło Watykanu, SEDE•APOSTO-LICA•VACANTE• - •MCMLXXVIII•, w dolnej części sygnatura GISMONDI, Rw: Herb Jeana Marii Villota, •JOANNES•CARD•VILLOT•S•R•E•CAMERARIVS, na dole punca srebra
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '986', 39.9 mm, 31.73 g

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 366

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  150 zł
4)  130 zł
5)  120 zł
6)  110 zł
7)  80 zł
8)  75 zł
9)  70 zł
10)  65 zł