Francja, medal z serii władcy Francji - Chlodwig III, 1840

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 26-03-2020 22:25:00
198114
Opis: Francja - XIX wiek, medal z serii władcy Francji - Chlodwig III, 1840, Aw: Popiersie władcy w prawo, na dole sygnatura CAQUÉ - 1840•, wokół CLOVIS III - ROI - DE FRANCE., Rw: CLOVIS III. / 16EME. ROI. / FILS DE THIERRI I. / NÉ 681. / ROI 691. ... MORT 695.
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 51.7 mm, 63.09 g

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 165

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  150 zł
4)  120 zł