Francja, medal z serii władcy Francji - Chilperyk II, 1840

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 26-03-2020 22:24:40
198116
Opis: Francja - XIX wiek, medal z serii władcy Francji - Chilperyk II, 1840, Aw: Popiersie władcy w prawo, na odcięciu ramienia CAQUÉ. 1840., wokół CHILPÉRIC II - ROI DE FRANCE., Rw: CHILPÉRIC II / 20EME ROI. / FILS DE CHILDERIC II. / NÉ 670. / ROI 716. / APRES LA MORT DE CLOTAIRE IV / CHARLES MARTEL RÉTABLIT / CHILPÉRIC II SUR LE TRÓNE ... MORT 720.
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 51.9 mm, 64.40 g, patyna

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 152

1)  150 zł
2)  150 zł
3)  140 zł