Rosja, 50 kopiejek, 1922 (П•Л)

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 26-03-2020 22:18:40
198687
Opis: Rosja - Rosyjska Sowiecka Federacyjna Socjalistyczna Republika (RSFSR) 1917-1922, 50 kopiejek, 1922 (П•Л), Petersburg
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: lekko przetarty, patyna
Literatura: Fedorin 3, Parchimowicz 4b

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 141

1)  38 zł
2)  36 zł
3)  32 zł
4)  30 zł
5)  26 zł
6)  24 zł