Niemcy, gulden, 1863
Niemcy, gulden, 1863
Cena wylicytowana: 360 zł
198819
Opis: |
Niemcy - Badenia - Fryderyk I 1856-1907, gulden, 1863, Karlsruhe, zawody strzeleckie w Mannheim |
Stan zachowania: |
II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna, ładnie zachowany |
AKS 136, Jaeger 78 |
Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 138
1) 360 zł
min |