Polska, 10 złotych, 1932
Polska, 10 złotych, 1932
Cena wylicytowana: 65 zł
198686
Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - monety obiegowe, 10 złotych, 1932, Warszawa, głowa kobiety w czepcu, znak mennicy pod łapą Orła |
Stan zachowania: |
II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
przetarty awers, patyna |
Parchimowicz 120a |
Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 213
1) 65 zł
2) 60 zł
3) 55 zł
4) 55 zł
5) 46 zł
6) 40 zł
7) 30 zł
min |