Polska, 15 kopiejek = 1 złoty, 1839 MW

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 26-03-2020 21:45:20
198700
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 15 kopiejek = 1 złoty, 1839 MW, Warszawa
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rewers lekko przetarty
Literatura: Bitkin 1172, Berezowski 1.20 zł, Plage 412, Kuriański Z1W39.1.d

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 527

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  190 zł
4)  185 zł
5)  180 zł
6)  155 zł
7)  145 zł
8)  135 zł
9)  125 zł
10)  100 zł
11)  90 zł
12)  85 zł
13)  75 zł
14)  70 zł
15)  65 zł
16)  60 zł