Polska, 3 grosze, 1831
Polska, 3 grosze, 1831
Cena wylicytowana: 330 zł
198883
Opis: |
Polska - Powstanie Listopadowe 1830-1831, 3 grosze, 1831, Warszawa, łapy Orła proste, z kropką po POLS |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna, krążek z końca blachy |
Bitkin 8, Iger PL.31.1.a (R), Plage 282 |
Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 337
1) 330 zł
2) 320 zł
3) 280 zł
4) 190 zł
5) 190 zł
min |