Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 26-03-2020 21:37:00
196694
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Kaplica, z boków po trzy kliny, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, legenda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 1.19 g, 17.3 mm, gięty
Literatura: CNP typ II

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 75

1)  32 zł
2)  30 zł
3)  26 zł
4)  24 zł