Cesarstwo Rzymskie, follis, 321

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 26-03-2020 21:28:40
198085
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Kryspus 317-326, follis, 321, Aquileia, Aw: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym w prawo, CRISPVS NOB CAES, Rw: W wieńcu VOT V, w otoku CAESARVM NOSTRORVM, w odcinku •AQT•
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz srebrzony, 3.00 g, miejscowa patyna
Literatura: RIC 87

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 104

1)  44 zł
2)  42 zł