Rzym Kolonialny, tetradrachma, 240

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 26-03-2020 21:23:20
198876
Opis: Rzym Kolonialny - Syria - Antiochia - Gordian III 238-244, tetradrachma, 240, Antiochia ad Orontem, Aw: Popiersie cesarza w prawo, AYTOK K M ANT ΓOPΔIANOC CEΒ; Rw: Orzeł stojący na wprost, z głową w lewo, z wieńcem w dziobie, ΔHMAPX EΞ OYCIAC
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 12.13 g, patyna, ładnie zachowana moneta
Literatura: Prieur 279

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 37
Ilość odsłon: 761

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  440 zł
4)  410 zł
5)  360 zł
6)  250 zł
7)  200 zł
8)  185 zł
9)  180 zł