Cesarstwo Rzymskie, denar, 202-210

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 26-03-2020 21:20:00
198037
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Septymiusz Sewer 193-211, denar, 202-210, Rzym, Aw: Głowa cesarza w wieńcu laurowym w prawo, SEVERVS PIVS AVG, Rw: Stojący w lewo cesarz, trzymający gałązkę i zwój, FVNDATOR PACIS
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.16 g, złotawa patyna
Literatura: RIC 265, C. 205

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 166

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  90 zł
4)  85 zł
5)  80 zł
6)  75 zł
7)  65 zł
8)  60 zł