Cesarstwo Rzymskie, sestercja, 140-144

Cena wylicytowana: 880 zł
Aukcja zakończyła się 26-03-2020 21:19:00
198875
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Marek Aureliusz 161-180 - jako cezar przed 161, sestercja, 140-144, Rzym, Aw: Głowa cesarza bez wieńca w prawo, AVRELIVS CAESAR AVG P II F COS, Rw: Juventas w długiej sukni, stojąca w lewo, wrzucająca winogrona do ołtarza, i trzymająca paterę, IVVENTAS, po bokach S - C
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 21.24 g, zielona patyna
Literatura: RIC 1232a, C. 392

Cena końcowa: 880 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość przebić: 27
Ilość odsłon: 954

1)  880 zł
2)  860 zł
3)  780 zł
4)  760 zł
5)  760 zł
6)  500 zł
7)  380 zł
8)  360 zł